Vyberte si jiný jazyk: Slovenská verzia Česká verze

NOVINKY

BASTIEN

BASTIEN PRICHÁDZA S VIANOČNOU SHOW

VIANOCE VO VEĽKOM ŠTÝLE

“Koncert nestačí, myslím, že ľudia očakávajú viac. A Hlavne na Vianoce by sme mali byť štedrí.”

“Vianočná show bude plan kolied moderných českých a slovenských a pridáme aj tie svetové, ktoré si ľudia radi pospevujú. Na pódiu sa stretneme opäť tanečníci, kapela, množstvo efektov a Vianočný duch.”

“S Vianočnou show vystúpime nie len na Slovensku ale aj v Čechách.”
BASTIEN

BASTIEN TO ODPÁLILA VO VEĽKOM ŠTÝLE OSTRAVE

PRVÁ LIVE SHOW SA TEŠÍ OBROVSKÉMU ÚSPECHU

…Vypredané lístky, skvelá atmosféra a zážitok pre všetky zmysli. Vo veľkom štýle to odpálil Team Bastien v Ostravskom Brickhouse.

“Na show sme pracovali niekoľko mesiacov. Tanečníci, kapela a celá produkcia predviedli neskutočný výkon. Hodina vystúpenia ubehla tak rýchlo, že nám to bolo až ľúto, že končíme.”

“Najkrajší moment pre mňa bol, keď dav spieval naše pesničky na plné hrdlo.”

“Celkovo nas tam pracovalo 20 ľudí od zvukárov, po kameramanov, fotografov, vizážistov a pomocníkov. Okrem samotnej show sme aj krstili album, bola to kopa emócii. Ostrave veľmi Ďakujeme.”

“Chcem ešte poďakovať všetkým, ktorí boli s nami aj na Afterparty, autogramiáde a krájaní torty. Nezabudnuteľné zážitky.”

KONCERT

KONCERT & KRST ALBUMU YOUR LADY

BUDE TO PORIADNÁ SHOW!

Chceme vás pozvať na prvý samostatný koncert Bastien a jej teamu. Na koncerte odznejú singly, ktoré dobre poznáte, tiež NOVINKY z albumu Your Lady. Na koncerte si budete môcť zakúpiť merch, CD a tiež bude k dispozícii fotostena, kde sa možete s Bastien odfotiť. Album pokrstí Lumír Mořkovský, známy český rádiový moderátor a DJ. Bastien ho uznáva ako tzv. českého showbiznisového otca.

MIESTO: BRICKHOUSE DOV OSTRAVA

PROGRAM:
18:00 DJ SHOW & OTVORENÝ BAR
20.00 KONCERT BASTIEN
21:00 KRST ALBUMU. HOSŤ JE LUMÍR MOŘKOVSKÝ
21:15 AFTERPARTY S DJ LUMEK A VIP ZONE

Tešíme sa na teba!
ALBUM

ALBUM YOUR LADY JE VONKU!

Buď medzi prvými, kto si ho vypočuje!

7.9.2019 Bastien pokrstila dlho očakávaný album Your Lady.

„Po asi 2 rokoch sa vraciam na rodné Slovensko za kvalitou videoprodukcie. Asi prvýkrát som spokojná s poňatím piesne a tiež s profesionalitou, s kterou pristupoval štáb.“

“Asi celkovo 2 roky ubehli od prvotných príprav albumu. Prestriedalo na ňom množstvo ľudí a konečne má definitívnu podobu.“

“Pilotný singel sme vydali asi pred rokom a pol, taká dlhá dlmlka prišla len preto, že som celý jeden rok štátnicovala na medicíne a absolvovala 5 štátnic.”

“Keď si uvedomím akou školou života som prešla. Zoznámenie sa s novymi pojmami, s kompozíciou, s ľuďmi a tiež s mnohými uskaliami, ktoré nesie showbiznis a umenie, v takom rýchlom tempe... Veru som dostala mnohokrát po prstoch. Koľkokrát som sa musela zaprieť, a vstať a ísť ďalej. Koľko ľudí muselo odísť a prišlo nových...je to proces a aj keď to trha srdce, vždy ostali len tí praví, nechvejní, za ktorých vďačím Bohu. “

“Je to neskutočná česť, a kvapla mi aj slzička, predstaviť vám prvý #album. Keď si len spomeniem na časy, ked všetky tieto skladby ležali v šuflíku a kôpka sa len zväčšovala, a len som túžila po tom, že možno raz ich niekto bude počuť a najde v nich kusom svetla. Je to celá historia môjho života, množstvo spomienok na skvelych ľudí, vzťahy, ktoré sú mi inšpiráciou. Za rok sme vám predstavili par singlov. Až dnes môžem odhaliť, že sme šli odkonca PREČO ?...lebo všetko pravé ma svoj čas aj tie najintímnejšie skladby albumu. Tie, kde sa odhaľuje nie len ta extravagantná a bláznivá časť tvorby, ale aj tá od srdca. Za všetkým stoji len #eros.”

BASTIEN

Je zpěvačka, textařka a hudební skladatelka vlastním jménem Jana Šimurdová.

Narodila se v české Čadci v roce 1991. Zpívat začala už v dectve, v místním katolickém kostelním sboru. Od 4 let hraje na piano, a absolvovala ZUŠ I, II.

Úspěšně odmaturovala na Gymnáziu s německým jazykem v Žilině a získala Deutsches Sprachdiplom, DSD úroveň C1.

Od roku 2011 studovala na lékařské fakultě Ostravské univerzity, kde v roce 2018 získala titul Mudr.

V roce 2017 začala vystupovat pod uměleckým jménem Bastien.

Také vydala první singl Your Lady. V roce 2019 vydala stejnomený album Your Lady, kde producentsky spolupracovala s Adamem Mořkovským.

V roce 2019 začala studovat skladatelství u Petra Harazina, a rok na to vydala první slovenský singl Bez retuše, ve spolupráci se známým slovenským producentem Tomim Popovičem.

Aktuálně žije v Ostravě a studuje zpěv na akademii populárního zpěvu v České republice.

ZPĚVAČKA TEXTAŘKA A MUZIKANTKA

Od svých 5. let zpívala v katolickém kostelním sboru, kde se již tehdy představila ve více sólech a na veřejných vystoupeních.

Tvorbě vlastních písní, textů se věnuje již od dětství. K tvorbě byla vedena jejím otcem. Už jako 9.ročná se představila a vystoupila s vlastní písní MAMA. Od té doby skládala pouze v angličtině a vydala album YOUR LADY, který si sama zhudebnila a otextovala.

K tvorbě v rodném jazyce se vrací až v roce 2019 a zaznamenává velký úspěch. Navštěvuje hodiny skladatelství u známého Petra Harazina v Ostravě a rozvíjí více Textařsky spolupráce.

1. ALBUM

Na jaře roku 2018 vydala první singl Your Lady. V roce 2019 vydala stejnomený album Your Lady, kde producentsky spolupracovala s Adamem Mořkovským. Album obsahuje 8 písní, které hraje výhradně na koncertech. Skladby nezaznamenaly rádiový úspěch.

SPOLUPRÁCE

V roce 2016 se podílela na tvorbě textu písně MUZIKA, kde i pěvecký spolupracovala s rapperem Lukášem Lowom.

V roce 2018 se jako vokalistka představila v projektu BOHEMIA METAL RAPSODY, po boku několikanásobné držitelky zlatého slavíka Lucii Bílé, a vystoupili společně na největším rockovém festivalu v České republice pod názvem MASTERS OF ROCK 2017. Kde bylo více než 25 000 lidí.

V roce 2018 nahrála vokály na rapové album Stopař, kde se i textařský podílela.

V roce 2019 textařský spolupracuje s Petrem Harazinom.

BIO

HUDBA

Your Lady

BASTIEN - YOUR LADY

VIDEOKLIPY

KONCERTY

Pripravujeme...
Datum Vaší akce
Vaše emailová adresa
Zpráva

BOOKING

bastianjanie[@]gmail.com

Jana Šimurdová BASTIEN
Podzávoz 1476
Čadca 02201, Slovensko